KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16274155
nr 1627 4155
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Vinterbad. Signerad. Blandteknik, bildmått: 22x16 cm, yttermått inklusive ram: 43x36 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 juni 2024
kl 19:42:10
9/6 16:33:52
10/6 19:36:13
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt